TEAM

Renger van den Heuvel
Geschäftsführung
renger@spark-artfair.com

Katharina Kast
Projektmanagement
katharina@spark-artfair.com

Alina Volk
Exhibitor Relations
alina@spark-artfair.com

Mia Legenstein
International Relations
legenstein@spark-artfair.com

Elmerice Habsburg-Lothringen
Institutional Relations
habsburg@spark-artfair.com

Tanya van Breda Vriesman
Gallery Guest Relations
vriesman@spark-artfair.com

Sonja Locher
PA Geschäftsführung
sonja@spark-artfair.com

Helena McFadzean
International Relations Assistenz
helena@spark-artfair.com

Teresa Wittek-Saltzberg
Institutional Relations Assistenz
teresa@spark-artfair.com

Katharina Strnad
Presse
press@spark-artfair.com

VIP
vip@spark-artfair.com

Finanzen
finance@spark-artfair.com

Jobs
hr@spark-artfair.com